| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 98 m3/h |
| NOISE LEVEL | 34 dB |
| COLOUR | БЯЛ |
| VALVE | Yes |
| Brand | VENTS |
| MODEL: | 100 MA |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 98 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 34 dB |
| VALVE: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | 100 MA |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 98 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 34 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | автоматични жалузи |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | 100 MA |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 98 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 34 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4823016209177 |









