| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 600 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 58.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 65 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | CATA |
| МОДЕЛ: | GL 45 X /C |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 600 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 58.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 280 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 65 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | B |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 7.0 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 45.00 см |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422248077842 |







