| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 550 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 107.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 65 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WCT3 63F LTK |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 550 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 107.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 65 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | D |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 7.0 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437053894 |








