| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 295 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | D |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 64.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 69 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | CFB 6432 XH-1 |
| ТИП: | КЛАСИЧЕСКИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 295 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | D |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 64.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 125 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 69 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | G |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Да |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 4.0 W |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842369193 |


















