| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 431 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 32.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 64 dB |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | DWK67FN60 |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 431 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 32.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 130 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 64 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 3.0 W |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ДИАМЕТЪР НА ИЗХОДА ЗА ВЪЗДУХОВ: | 150 мм |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005403424 |









