| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 305 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 36.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 62 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CCE 60 NN |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 305 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 36.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 62 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | C |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 2.0 W |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8016361974357 |







