| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 249 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 67 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | WHU629EW/M |
| ТИП: | КЛАСИЧЕСКИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 249 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 67 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | B |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | D |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Да |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 4.0 W |
| ШИРИНА: | 59.60 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782171956 |




















