| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 425 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 58.3 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 60 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | GRUNDIG |
| МОДЕЛ: | GDKP 2464 BBSC |
| ТИП: | Т-ОБРАЗНИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 425 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 58.3 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 294 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 60 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | B |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Да |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 6.0 W |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4013833053910 |








