| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 272 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | D |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 66.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 71 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | INDESIT |
| МОДЕЛ: | ISLK 66F LS W |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 272 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | D |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 66.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 71 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | D |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | D |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8050147558614 |




















