| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 355 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 92.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 64 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | DA 1260 |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 355 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 92.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 64 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | A |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 6.0 W |
| ШИРИНА: | 59.80 см |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4002515773949 |


