| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 395 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 50.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 62 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | DAW 1620 Active |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 395 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 50.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 62 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | B |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 3.2 W |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4002516588429 |


