| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 25.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 56 dB |
| Марка | NEFF |
| МОДЕЛ: | D67BDN2S0 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 25.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 105 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 56 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | B |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4242004287919 |















