| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 950 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ: | DWE4117-QS |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 950 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 12000 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.990 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 5035048740439 |






