| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 720 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ: | GA5030R |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 720 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 11000 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 88381808552 |


