| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 650 ml |
| Марка | EMIR |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ДОЗАТОР ЗА ТЕЧЕН САПУН |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 650 ml |
| EAN | 8697425880168 |









| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 650 ml |
| Марка | EMIR |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ДОЗАТОР ЗА ТЕЧЕН САПУН |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 650 ml |
| EAN | 8697425880168 |