| ЦВЯТ | САТЕН |
| ДЪЛЖИНА | 16.00 см |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ЕЛИНОР |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ПОСТАВКА ЗА ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | САТЕН |
| ДЪЛЖИНА: | 16.00 см |
| СЕРИЯ: | ELINOR |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354249181 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ЦВЯТ | САТЕН |
| ДЪЛЖИНА | 16.00 см |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ЕЛИНОР |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ПОСТАВКА ЗА ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | САТЕН |
| ДЪЛЖИНА: | 16.00 см |
| СЕРИЯ: | ELINOR |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354249181 |