| ЦВЯТ | ХРОМ/МАТ |
| ДЪЛЖИНА | 13.50 см |
| Марка | BISK |
| МОДЕЛ: | VIRGINIA |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | САПУНЕРКА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ/МАТ |
| ДЪЛЖИНА: | 13.50 см |
| СЕРИЯ: | VIRGINIA BF |
| EAN | 5901487720823 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ЦВЯТ | ХРОМ/МАТ |
| ДЪЛЖИНА | 13.50 см |
| Марка | BISK |
| МОДЕЛ: | VIRGINIA |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | САПУНЕРКА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ/МАТ |
| ДЪЛЖИНА: | 13.50 см |
| СЕРИЯ: | VIRGINIA BF |
| EAN | 5901487720823 |