| ДЕБЕЛИНА | 1.30 mm |
| ДИАМЕТЪР MM | 255.00 mm |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | 40 ЗЪБА |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | НОЖ |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.30 mm |
| ДИАМЕТЪР MM: | 255.00 mm |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.200 kg |
| EAN | 7799034025303 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДЕБЕЛИНА | 1.30 mm |
| ДИАМЕТЪР MM | 255.00 mm |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | 40 ЗЪБА |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | НОЖ |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.30 mm |
| ДИАМЕТЪР MM: | 255.00 mm |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.200 kg |
| EAN | 7799034025303 |