| ДИАМЕТЪР MM | 2.70 мм |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | 2.7 ММ 15 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.70 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7799034025242 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДИАМЕТЪР MM | 2.70 мм |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | 2.7 ММ 15 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.70 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7799034025242 |