| ДИАМЕТЪР MM | 2.40 mm |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | 2.4 ММ 15 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 15.00 m |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.40 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ПРОФИЛ ЗВЕЗДА |
| EAN | 7799034025204 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДИАМЕТЪР MM | 2.40 mm |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | 2.4 ММ 15 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 15.00 m |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.40 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ПРОФИЛ ЗВЕЗДА |
| EAN | 7799034025204 |