| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ | 16.00 L |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 7.00 Ah |
| Марка | SICO GARDEN |
| ТИП ПРЪСКАЧКА: | ГРЪБНА |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ: | 16.00 L |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 12 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 7.00 Ah |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 6.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКС.НАЛЯГАНЕ: 4.8 BAR |
| EAN | 3800151316602 |









