| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | XR |
| ТИП | БАТЕРИЯ |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18.00 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5.00 Ah |
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ: | XR DCB184-XJ |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | XR |
| ТИП: | БАТЕРИЯ |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18.00 V |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 5.00 Ah |
| ВКЛЮЧЕНО ЗАРЯДНО: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.620 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 5035048466933 |





