| КАПАЦИТЕТ | 180 л |
| МОЩНОСТ | 800 W |
| Марка | PREMIUM |
| МОДЕЛ: | 180 L |
| КАПАЦИТЕТ: | 180 л |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800138220847 |



35.50 € / 69.43 лв. i
"" до 7 дни
| КАПАЦИТЕТ | 180 л |
| МОЩНОСТ | 800 W |
| Марка | PREMIUM |
| МОДЕЛ: | 180 L |
| КАПАЦИТЕТ: | 180 л |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800138220847 |