| МОЩНОСТ | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.50 L |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXJB800E |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.50 L |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ТРОШЕНЕ НА ЛЕД: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.150 kg |
| EAN | 8432406120020 |







