| МОЩНОСТ | 1200 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.50 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MMB6384M |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.50 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.500 kg |
| EAN | 4242005216017 |










i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 1200 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.50 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MMB6384M |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.50 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.500 kg |
| EAN | 4242005216017 |