| МОЩНОСТ | 600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 0.70 L |
| Марка | NUTRIBULLET |
| МОДЕЛ: | NB606B |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 0.70 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.610 kg |
| EAN | 8006447001152 |










