| МОЩНОСТ | 700 W |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | NutriBoost 23180 |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.800 kg |
| EAN | 4008496892402 |







i
"" Днес


| МОЩНОСТ | 700 W |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | NutriBoost 23180 |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.800 kg |
| EAN | 4008496892402 |