| МОЩНОСТ | 600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 2.00 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | BL420838 |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 2.00 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.737 kg |
| EAN | 3016661151361 |







