| ОБЩА МОЩНОСТ | 16 W |
| POWERBANK | Не |
| GOOGLE/SIRI | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ | IP65 УСТОЙЧИВ НА ВОДНИ ПРЪСКИ |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | BT1290B |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 16 W |
| BLUETOOTH: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| POWERBANK: | Не |
| GOOGLE/SIRI: | Не |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | USB TYPE C |
| ТЕГЛО: | 0.838 kg |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP65 УСТОЙЧИВ НА ВОДНИ ПРЪСКИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202097542 |























