| ФОРМАТ | CD-R |
| КАПАЦИТЕТ | 0.700 GB |
| СКОРОСТ | 52X |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | 700 MB 52X 43351 50 БР |
| ФОРМАТ: | CD-R |
| КАПАЦИТЕТ: | 0.700 GB |
| РАЗМЕР: | 12 СМ |
| СКОРОСТ: | 52X |
| ПРЕЗАПИСВАЕМИ: | Не |
| ПЕЧАТ ВЪРХУ ДИСК: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 23942433514 |



i
"" Днес
| ФОРМАТ | CD-R |
| КАПАЦИТЕТ | 0.700 GB |
| СКОРОСТ | 52X |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | 700 MB 52X 43351 50 БР |
| ФОРМАТ: | CD-R |
| КАПАЦИТЕТ: | 0.700 GB |
| РАЗМЕР: | 12 СМ |
| СКОРОСТ: | 52X |
| ПРЕЗАПИСВАЕМИ: | Не |
| ПЕЧАТ ВЪРХУ ДИСК: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 23942433514 |