| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | полиетилен/полиуретан |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | Gommo 14" Super Slim GREY |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | полиетилен/полиуретан |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 8020252195233 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | полиетилен/полиуретан |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | Gommo 14" Super Slim GREY |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | полиетилен/полиуретан |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 8020252195233 |