| ТИП АКСЕСОАР | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 60 ml |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | ESPRESSO WMF 2БР. |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 60 ml |
| EAN | 4000530735003 |









i
"" до 4 дни
| ТИП АКСЕСОАР | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 60 ml |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | ESPRESSO WMF 2БР. |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 60 ml |
| EAN | 4000530735003 |