| ТИП АКСЕСОАР | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 6 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 95 ml |
| Марка | MIRA-N |
| МОДЕЛ: | LAV-ROMA 95МЛ 6БР |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 6 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 95 ml |
| EAN | 8692952091957 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП АКСЕСОАР | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 6 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 95 ml |
| Марка | MIRA-N |
| МОДЕЛ: | LAV-ROMA 95МЛ 6БР |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 6 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 95 ml |
| EAN | 8692952091957 |