| ТИП АКСЕСОАР | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 270 ml |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | DELONGHI DLSC311 2 БР. |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 270 ml |
| EAN | 8004399324893 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ТИП АКСЕСОАР | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 270 ml |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | DELONGHI DLSC311 2 БР. |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 270 ml |
| EAN | 8004399324893 |