| ТИП АКСЕСОАР | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 320 ml |
| Марка | BLOMUS |
| МОДЕЛ: | 63655 ЛАТЕ |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 320 ml |
| EAN | 4008832636554 |



i
"" Днес
| ТИП АКСЕСОАР | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 320 ml |
| Марка | BLOMUS |
| МОДЕЛ: | 63655 ЛАТЕ |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 320 ml |
| EAN | 4008832636554 |