| МОЩНОСТ | 320 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 0416590011 X CHOPPER ED |
| ТИП: | ЧОПЪР |
| МОЩНОСТ: | 320 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.130 kg |
| EAN | 1142111291312 |








i
"" Днес
WMF Kult X Chopper Edition: Елегантност и немска прецизност

Корпусът е изработен от патентованата неръждаема стомана Cromargan® 18/10 с матово покритие. Тя е устойчива на киселини и надраскване, запазвайки своя безупречен вид години наред. Сребристият металик придава модерен и луксозен вид на всяка кухня.
Оборудван с надежден мотор от 320W, чопърът предлага отлична ефективност. Стъклената купа с капацитет 1 литър гарантира стабилност, лесно почистване и е устойчива на миризми, за разлика от пластмасовите алтернативи.


Ножът от неръждаема стомана с две остриета осигурява перфектно рязане на зеленчуци, билки и ядки. Разполагате с 2 степени на скорост, избирани чрез интуитивен панел, позволяващ удобна работа с една ръка.
| МОЩНОСТ | 320 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 0416590011 X CHOPPER ED |
| ТИП: | ЧОПЪР |
| МОЩНОСТ: | 320 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.130 kg |
| EAN | 1142111291312 |