| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 190.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 30.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ | 54 |
| Марка | BOSCH |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА АЛУМИНИЙ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 190.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 30.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ: | 54 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-8 000/МИН. |
| EAN | 3165140891103 |


