| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 150.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 20.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ | 36 |
| Марка | BOSCH |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА ДЪРВО |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 150.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 20.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ: | 36 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-10 000/МИН. |
| EAN | 3165140890939 |


