| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 400.00 mm |
| РАБОТНА ШИРИНА | 200 mm |
| Марка | BRADAS |
| МОДЕЛ: | POD150GR |
| ТИП: | ГРАДИНСКО ОБЛЕКЛО |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 400.00 mm |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 200 mm |
| EAN | 5907544413448 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 400.00 mm |
| РАБОТНА ШИРИНА | 200 mm |
| Марка | BRADAS |
| МОДЕЛ: | POD150GR |
| ТИП: | ГРАДИНСКО ОБЛЕКЛО |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 400.00 mm |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 200 mm |
| EAN | 5907544413448 |