| МОЩНОСТ | 800 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-992 |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.730 kg |
| EAN | 5202561513738 |






i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 800 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-992 |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.730 kg |
| EAN | 5202561513738 |