| МОЩНОСТ | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| КАПАЦИТЕТ | 1,6L |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXSM1000E |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 1,6L |
| ПРИСТАВКИ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Не |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.600 kg |
| EAN | 8432406250093 |

















