| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| СМЕСИТЕЛ | Да |
| СТАЦИОНАРЕН ДУШ | Да |
| ПОДВИЖЕН ДУШ | Да |
| ШИРИНА | 200.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1400.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | КЕЛИ |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | БЯЛ |
| СМЕСИТЕЛ: | Да |
| СТАЦИОНАРЕН ДУШ: | Да |
| ПОДВИЖЕН ДУШ: | Да |
| БРОЙ ДЮЗИ: | 2 |
| ШИРИНА: | 200.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1400.00 мм |
| EAN | 6988354233203 |





