| ЦВЯТ НА КОРПУСА | СИВ |
| СМЕСИТЕЛ | Да |
| СТАЦИОНАРЕН ДУШ | Да |
| ПОДВИЖЕН ДУШ | Да |
| СТОЙКА ЗА ДУШ | Да |
| ШЛАУХ | Да |
| КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 26.00 мм |
| ШИРИНА | 265.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1210.00 мм |
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ: | AED6804C |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | СИВ |
| СМЕСИТЕЛ: | Да |
| СТАЦИОНАРЕН ДУШ: | Да |
| ПОДВИЖЕН ДУШ: | Да |
| СТОЙКА ЗА ДУШ: | Да |
| БРОЙ ДЮЗИ: | 6 |
| ШЛАУХ: | Да |
| КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ: | Не |
| ШИРИНА: | 265.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1210.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОГЛЕДАЛО, ЕТАЖЕРКА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800132504592 |







