| БРОЙ ФУНКЦИИ | 1 |
| ДИАМЕТЪР | 100 мм |
| Марка | GROHE |
| МОДЕЛ: | VITALIO GO |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 1 |
| ДИАМЕТЪР: | 100 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4005176311772 |







2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 1 |
| ДИАМЕТЪР | 100 мм |
| Марка | GROHE |
| МОДЕЛ: | VITALIO GO |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 1 |
| ДИАМЕТЪР: | 100 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4005176311772 |