| БРОЙ ФУНКЦИИ | 3 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ/ЧЕРЕН |
| ДИАМЕТЪР | 152 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 3 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | БЯЛ/ЧЕРЕН |
| ДИАМЕТЪР: | 152 мм |
| EAN | 6988354251368 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 3 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ/ЧЕРЕН |
| ДИАМЕТЪР | 152 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 3 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | БЯЛ/ЧЕРЕН |
| ДИАМЕТЪР: | 152 мм |
| EAN | 6988354251368 |