| WI-FI | Да |
| GPS | Да |
| Марка | DJI |
| МОДЕЛ: | ACTION 4 ADVENTURE |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 155° |
| РЕЖИМ ФОТОАПАРАТ: | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ СНИМКИ: | 10 MP |
| СТАБИЛИЗАЦИЯ: | Да |
| LCD ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.3 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 5.7 см |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | Да |
| ПРАХОУСТОЙЧИВОСТ: | Да |
| ТИП МЕМОРИ КАРТА: | MICROSD ДО 512GB |
| КАРТА В КОМКЛЕКТА: | Не |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ТЕГЛО: | 145 ГР |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 33 x 44 x 71 mm |
| БАТЕРИЯ: | 1770 MAH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941565965080 |








