| ТИП ХРАСТОРЕЗ | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 420 W |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 45 см |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | EASYCUT 420/45 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП ХРАСТОРЕЗ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 400.00 КС |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 420 W |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА: | 45 см |
| СТЪПКА НА НОЖА: | 18 мм |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА: | 3800 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.680 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500016568 |








