| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 42.00 см |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-EBC02 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 42.00 см |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ШИРИНА НА КОСЕНЕ С НОЖ: 25 CM |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123171413 |








