| ДИСПЛЕЙ | 6" E Ink Carta Plus 1448x1072 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 32 GB, RAM: 2 GB |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ | PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, TXT |
| ИНТЕРФЕЙС | USB-C, WI-FI, BLUETOOTH |
| Марка | BOOX |
| МОДЕЛ: | GO 6 BLACK |
| ДИСПЛЕЙ: | 6" E Ink Carta Plus 1448x1072 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 32 GB, RAM: 2 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ: | PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, TXT |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 B/G/N |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C, WI-FI, BLUETOOTH |
| АУДИО: | MICROPHONE |
| РАЗМЕР: | 148 X 108 X 6.8 MM |
| БАТЕРИЯ: | 1500 MAH |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | ANDROID 11, MICROPHONE, AUDIO |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6949710309819 |






