| ДИСПЛЕЙ | 7"(17.8 cm), 300 PPI, Light |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 32 GB |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ | AAX,AZW,AZW3,DOCX,HTML,MOBI |
| ИНТЕРФЕЙС | USB-C |
| Марка | KINDLE |
| МОДЕЛ: | COLORSOFT SIGNATURE 32 GB |
| ДИСПЛЕЙ: | 7"(17.8 cm), 300 PPI, Light |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 32 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ: | AAX,AZW,AZW3,DOCX,HTML,MOBI |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 B/G/N |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C |
| АУДИО: | BLUETOOTH |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Не |
| ТЕГЛО: | 219 g |
| БАТЕРИЯ: | LI-POLYMER |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ: | ДО 8 СЕДМИЦИ ПРИ 30 МИН НА ДЕН |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | IPX8, WIRELESS CHARGING |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 840268997748 |



